INTENCJE MSZALNE

XXXI  ZWYKŁA NIEDZIELA 05.11.2017 r.

6.00

Msza św. wieczysta za żywych i zmarłych

7.00

Za zmarłych dobrodziejów zgromadzenia

8.30

Za zmarłe członkinie z Róży MB Wspomożenia Wiernych

 + Grzegorz Nowak (msza gregoriańska)

+ Stanisława (f) Gregorczyk (msza gregoriańska)

+ Wiktor Majdanik (msza gregoriańska)

+ Wiktoria Górkiewicz (msza gregoriańska)

10.00

++ Ignacy i Jadwiga Wąsik i ++ Maria i Jan Michalak

 + Aleksandra (f) Pawłowicz (msza gregoriańska)

+ Robert Walus (msza gregoriańska)

+ Stanisław Motyka (msza gregoriańska)

+ Zdzisław Miłoń ( gr)

11.30

+ Józef Porzycki w 13 rocz. śm.

 

+ Danuta Nikliborc (gr.) 

13.00

W intencji Parafian i uczęszczających do naszego Sanktuarium  

 

Chrzty…

18.30

+ Aniela Dyczkowska w 19 rocz. śm. i rodziców ++ Zofia i Antoni Dyczkowscy

Poniedziałek 06.11.2017 r.

7.30

+ Danuta Nikliborc (gr.) 

7.30

 + Zdzisław Miłoń ( gr)

8.00

++ Helena i  Henryk Benke

8.00

+ Iwona Wanat od rodziny Szafrańskich

18.00

+ Piotr Madeja od kolegów z oddziału Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych w Oświęcimiu

18.00

+ Augustyn w 2 rocz. śm.

         Wtorek 07.11.2017 r.

7.30

+ Danuta Nikliborc (gr.) 

7.30

+ Iwona Wanat od brata Józefa z rodziną

8.00

++ Anna i Kazimierz Michalec oraz + Barbara

8.00

O szczęśliwe rozwiązanie  dla Sylwii

18.00

+ Zdzisław Miłoń ( gr)

18.00

+ Marianna Hodur od koleżanek i kolegów syna z pracy

Środa 08.11.2017 r.

7.30

+ Danuta Nikliborc (gr.) 

7.30

+ Zdzisław Miłoń ( gr)

8.00

++ Mieczysław i Anna Kutek

8.00

+ Piotr Madeja od Antoniego Hałat

18.00

+ Józef Skoczek od wnuka Szymona z rodziną

18.00

+ Iwona Wanat od kolegów i koleżanek z pracy

         Czwartek 09.11.2017 r.

7.30

+ Danuta Nikliborc (gr.) 

7.30

+ Stanisław Gowin od chrześniaka Dariusza z rodziną

8.00

+ Zdzisław Miłoń ( gr)

8.00

Za zmarłych mieszkańców z ul. Pod Olszyną i przyległych domów
z ul. Zagrodowej

18.00

+ Marianna Hodur od bratowej Heleny Noworyta z rodzinami i dziećmi

18.00

+ Iwona Wanat od Wioletty i Anny z rodzinami

 Piątek 10.11.2017 r.

7.30

+ Danuta Nikliborc (gr.) 

7.30

+ Zdzisław Miłoń ( gr)

8.00

++ Józefę i Wawrzyńca Chowaniec i za ++ dzieci i wnuka Mirosława

8.00

+ Teofil Figura i zmarłe żony

18.00

+ Teodor Fuks oraz ++  rodzice i teściowie

18.00

+ Iwona Wanat od brata Dariusza z rodziną

Sobota 11.11.2017 r.

7.30

+ Danuta Nikliborc (gr.) 

7.30

+ Stanisław Gowin od brata Juliana z rodziną

8.00

Za zmarłych mieszkańców ze Stawów  Grojeckich

8.00

Dziękczynno-błagalna w int. Eweliny z okazji urodzin

10.00

W intencji Ojczyzny

18.00

+ Zdzisław Miłoń ( gr)