INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA 02.12.2018 r.

6.00

Msza św. wieczysta za żywych i zmarłych (Związek Mszalny)

7.00

+ Anastazja Pękala (msza gregoriańska)

8.30

za zmarłych z ulicy Pod Górką w Zaborzu

8.30

+ Stanisław Gibas (msza gregoriańska)

8.30

+ Stanisława (f) Szłapa (msza gregoriańska)

8.30

+ Zbigniew Froń (msza gregoriańska)

8.30

+ Mieczysław Matura (msza gregoriańska)

10.00

+ Jan Kobiela w 11 rocznicę śmierci

10.00

+ Jan Mentelski (msza gregoriańska)

10.00

+ Kazimierz Skwarek (msza gregoriańska)

10.00

+ ks. Stanisław Paszenda

10.00

+ Marian Krański (msza gregoriańska)

11.30

+ Kazimierz Jakób od żony i dzieci

13.00

Chrzty: Witold Mostowik

18.30

W intencji parafian i uczęszczających do naszego sanktuarium

PONIEDZIAŁEK 3.12.2018 r.

7.30

+ Józefa (f) Miłoń od rodziny Miłoń

7.30

+ Jerzy Lubiak od szwagra Witka z Bożeną

7.30

O Bożą opiekę i światło Ducha Św. dla Katarzyny

8.00

+ Stanisław Klima w 9 rocznicę śmierci i zmarli rodzice, bracia i bratowe

17.00

++ Antoni i Zofia Rajowie

17.00

++ Stanisław i Rozalia Zającowie

WTOREK 4.12.2018 r.

7.30

+ Józefa (f) Miłoń od rodziny Jakóbów

7.30

+ Jolanta Bogdanowska od syna Łukasza z Joanną i dziećmi

8.00

++ Anna i Leon Malcowie od syna z rodziną

10.00

++ Stanisław Waluś i Jana Cisowskiego w 15 rocznicę śmierci (Msza Górników)

17.00

++ Stanisław Śliwa w rocznicę śmierci z rodzicami i teściami

17.00

+ Anna Gębołyś od siostry Joasi z rodziną

ŚRODA 5.12.2018 r.

7.30

+ Jerzy Lubiak od Danuty Kasperczyk

7.30

+ Jolanta Bogdanowska od szwagierki Danuty z rodziną z Zatora

8.00

+ Józefa (f) Miłoń od Heleny Niemiec

17.00

+ Bernard Preising

17.00

+ Aleksander Liber od rodziny Figurów

CZWARTEK 6.12.2018 r.

7.30

+ Józefa (f) Miłoń od siostrzenicy Józefy z rodziną

7.30

+ Dariusz Gąsior w rocznicę śmierci

8.00

+ Ryszard Czerwik od rodziny Drzyżdżków, Koła Łowieckiego „Sokół” i Biura Projektów

8.00

++ Władysław Kuźma z rodzicami i teściami

17.00

za zmarłych z rodzin Noworytów i Wojtyczków

17.00

+ Aleksander Liber od rodziny Skrzypczyków

PIĄTEK 7.12.2018 r.

7.30

+ Marian Wyczawski w 2 rocznicę śmierci

7.30

+ Józefa (f) Miłoń od siostrzenicy Wiesławy z rodziną

8.00

++ Michał i Maria Smolarkowie

17.00

++ Wanda i Stanisław Stacheccy

17.00

+ Aleksander Liber od sąsiadów Harmatów

SOBOTA 8.12.2018 r.

7.00

+ Kazimiera (f) Banach

8.00

+ Józefa (f) Miłoń od sąsiadów Kaimów, Luranców i Grabowskich

8.00

O zdrowie, Boże błogosławieństwo za wstawiennictwem MBWW dla ks. Mariana Gruszczyka od grup parafialnych z okazji imienin

17.00

++ Maria Szal i rodzice Franciszka (f) i Eustachy

17.00

O zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla dzieci i młodzieży z ul. Nowe Stwy

NIEDZIELA 9.12.2018 r.

6.00

+ Marian Krański (msza gregoriańska)

7.00

+ Anastazja Pękała (msza gregoriańska)

8.30

W intencji parafian i uczęszczających do naszego sanktuarium

8.30

+ Stanisław Gibas (msza gregoriańska)

8.30

+ Stanisława (f) Szłapa (msza gregoriańska)

8.30

+ Zbigniew Froń (msza gregoriańska)

8.30

+ Mieczysław Matura (msza gregoriańska)

10.00

+ Ludwik Paprzyca w rocznicę śmierci

10.00

+ Jan Mentelski (msza gregoriańska)

10.00

+ Kazimierz Skwarek (msza gregoriańska)

11.30

+ Renata Drabarek w 5 rocznicę śmierci od rodziny

13.00

Dziękczynno-błagalna o Dary Ducha Św., Boże błogosławieństwo, opiekę MBWW i długie lata życia w zdrowiu dla Ewy z okazji 45 rocznicy urodzin

13.00

Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kazimierza Jarosza z okazji 90 rocznicy urodzin

18.30

+ Ryszard Czerwik od szwagierki Haliny

PONIEDZIAŁEK 10.12.2018 r.

7.30

+ Jerzy Lubiak od Emilii, Zygmunta i Barbary Greń z Horyńca

7.30

+ Jolanta Bogdanowska od szwagierki Lucyny z mężem i rodziną

8.00

++ Wawrzyniec Chowaniec, żona Józefa (f) i zmarłe dzieci

8.00

+ Józefa (f) Miłoń od Renaty Czesak

17.00

+ Ryszard Czerwik od szwagra Bolesława Tomczyka

17.00

+ Aleksander Liber od rodziny Wojtarowiczów

WTOREK 11.12.2018 r.

7.30

+ Jerzy Lubiak od sąsiadów z bloków

7.30

+ Jolanta Bogdanowska od szwagierki Bogusi Makuch z rodziną

7.30

++ Stefania, Henryk, Marian Wróblewscy i ++ Maria i Ludwik Szydłowscy

8.00

+ Józefa (f) Miłoń od Stanisława Miłonia z rodziną z Grojca

17.00

+ Ryszard Czerwik od Barbary i Witolda Chowańców

17.00

+ Aleksander Liber od rodziny Gronusiów

ŚRODA 12.12.2018 r.

7.30

+ Anna Olejarz w rocznicę śmierci

7.30

+ Maria Cupiał w 6 rocznicę śmierci i zmarli z rodzin Cupiałów i Wanatów oraz ++ Aniela Płatek i Marian Leks

8.00

+ Marian Dybczyński w 20 rocznicę śmierci

8.00

+Aleksander Liber od Eli i Krystyny Łuczniak

17.00

+ Aleksander Krzysica

CZWARTEK 13.12.2018 r.

7.30

+ Jerzy Lubiak od rodzin Pająków i Pilaków

7.30

+ Jolanta Bogdanowska od szwagra Edwarda z rodziną

8.00

+ Józefa (f) Miłoń od Czesławy Migdał z rodziną

8.00

+ Lidia Łyczek od rodziny Kasperek

17.00

+ Ryszard Czerwik od Marii i Adama Baranów

17.00

+ Ryszard Czerwik od Zespołu Tawerny i od rodziny Jursów

PIĄTEK 14.12.2018 r.

7.30

+ Jerzy Lubiak od rodziny Curzydłów z Zaborza

7.30

w pewnej intencji Bogu wiadomej

8.00

++ Teofil Figura, 1-wsza żona i 2-ga żona Stefania oraz wnuk Mirosław

8.00

+ Józefa (f) Miłoń od Władysława Majerskiego z rodziną i Anny Krawczyk z rodziną z Rajska

17.00

+ Ryszard Czerwik od Ewy i Piotra Zemłów

17.00

+ Ryszard Burman od rodzin Jezierskich i Moskałów

SOBOTA 15.12.2018 r.

7.30

+ Jerzy Lubiak od sąsiadów z bloków

7.30

+ Jolanta Bogdanowska od Kazimiery Woźniak z rodziną

8.00

+ Józefa (f) Miłoń od bratowej Danuty Miłoń z synem Tomaszem

8.00

++ Helena i Stanisław Ucherkowie

17.00

++ Stanisława (f) i Stanisław Kawalcowie od córki z rodziną

17.00

+ Alfred Kołaczek od pracowników „Cukierni Kołaczek”

NIEDZIELA 16.12.2018 r.

6.00

Msza św. wieczysta za żywych i zmarłych (Związek Mszalny)

7.00

++ Stefania i Franciszek Mrzygłód

7.00

+ Elżbieta Naglik

8.30

++ Józef Heród i zmarli rodzice

8.30

+ Mieczysław Matura (msza gregoriańska)

8.30

+ Stanisław Gibas (msza gregoriańska)

8.30

+ Stanisława (f) Szłapa (msza gregoriańska)

8.30

+ Zbigniew Froń (msza gregoriańska)

10.00

++ Zofia Skorupa z mężem Alojzym w 6 rocznicę śmierci od córki

10.00

Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MBWW i potrzebne łaski dla Adama

10.00

+ Jan Mentelski (msza gregoriańska)

10.00

+ Kazimierz Skwarek (msza gregoriańska)

10.00

+ Anastazja Pękała (msza gregoriańska)

10.00

+ Marian Krański (msza gregoriańska)

11.30

+ Wiktor Korzec w 2 rocznicę śmierci od syna Łukasza

13.00

W intencji parafian i uczęszczających do naszego sanktuarium

18.30

O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MBWW dla Piotra w dniu urodzin